@365tipu

TIP#1435: Jak stáhnout všechny trasy ze Stravy (všechna vaše data)? Jak smazat účet na Stravě?

Samostatně by to bylo příliš krátké, tak se určitě nebudete zlobit, když jeden tip spojí dvě témata. To první může být extrémně užitečné, když si chcete pohrát s daty, které jste nashromáždili ve Stravě – umožní vám získat všechny vaše aktivity ve formě GPX souborů.

Stáhnout vaše data

Zajděte na Account Download and Deletion a v bodě číslo dva prostě klikněte na Request Your Archive. Pak už jenom počkejte (může to trvat delší dobu) a na váš e-maily (na který máte registrovanou Stravu) vám dojde odkaz ke stažení. Získáte nejenom GPX data, ale také fotky, příspěvky a vše další, co si o vás Strava uchovává (a co je vám ochotna dát).

2019-09-01 12_39_28-Strava _ Delete Your Account.png

TIP: Praktické tipy, triky a postřehy pro užívání fitness aplikace Strava

Strava a smazání účtu

Pokud chcete smazat účet na Stravě tak se to dělá na stejném místě, tedy Account Download and Deletion a v třetím bodě zaškrtnete I downloaded or don’t want to download my data a pak kliknete na Request Account Deletion – smazání účtu budete muset potvrdit přes potvrzovací e-mail.

TIP: 🏃🏿‍♀️Fitness, sport trackery, pohyb, životní styl🚲Tipy pro ježdění na kole a elektrokole se vám určitě budou také hodit.

Jak stáhnout vaše data z jiných služeb

 

Nepotřebujete něco?

Související příspěvky