@365tipu

Jak na Apple Watch

Chytré hodinky Apple Watch jsou jedna z nejlepších cest jak si (za patřičnou cenu) pořídit jedny z nejlepších a nejpropracovanějších chytrých hodinek. Samozřejmě za předpokladu, že k nim máte iPhone. Bez toho fungovat nebudou.

Co je nového ve watchOS 7 prozradí co najdete v sedmé verzi operačního systému pro Apple Watch. Dorazil v září 2020 současně s iOS 14.

Co je to eSIM? A jak je to s verzí Apple Watch co umí eSIM? Protože od června 2021 je konečně možné si pořídit i tuto podobu hodinek.

Řešení problémů

Jak se nenechat budit v noci hodinkami od Apple (Apple Watch) poradí v jedné dost podstatné věci.  Jak se v klidu vyspat i s hodinkami na ruce

Apple Watch se vám na nabíječce neustále rozsvěcí? Lze to potlačit pokud víte kde.

Jak odemknout váš iPhone pomocí Apple Watch, když máte roušku. Je to bezpečné? Vychytávka co se objevila v dubnu 2021 (iOS 14.5)

Jak synchronizovat aktivity mezi Apple Health/Watch a Strava se věnuje novince z února 2020. Do té doby bylo možné jen jedním směrem, nově oběma. Pokud by to zlobilo tak viz Jak z Apple Health dostat GPX pro import jinam. Jak exportovat data z Apple Health

Přečtěte si i Apple Watch mne v noci budí a říkají, že mám vstát a zacvičit si. Co s tím?

Jak restartovat Apple Watch? Jak řešit zamrzlé či nefunkční hodinky?  A vlastně i jak je vypnout. K čemuž budete možná potřebovat i  Jak resetovat Apple Watch? Jak zrušit párování?

Ovládání Apple Watch

Jak zapnout a vypnout Apple Watch? Jednoduché, ale třeba vás to nenapadne.

Jak na Apple Watch pořídit screenshot (snímek obrazovky)? Ani tahle vychytávka na hodinkách od Apple nechybí

Nastavte si upozornění na Apple Watch pro lepší soustředění a pohodu a nenechte se rušit zbytečnými věcmi ani přes den.

Nerušit/DND na Apple Watch. Jak na to. Užitečné čtení o tom jak vše nastavit a využít.

Soustředění/Focus – jak využít novinku v MacOS, iOS a iPad OS je rozšíření doposud používaného Nevyrušovat. Dorazilo v říjnu 2021

Apple Watch a bezpečnost

Jak aktualizovat Apple Watch? Aneb tady za vás bude chtít Apple aktualizovat spíš.

Jak zabezpečit Apple Watch? Věc co rozhodně nepodceňujte.

Jak je to u Apple Watch s vodotěsností? Co udělat, když jdete s hodinkami plavat? Věci co byste měli vědět. Není totiž dobrý nápad prostě jít plavat a neudělat to podstatné.

Co je to Upozornění na zapomenutí/Separation Alerts a jak to vypnout (iOS/iPadOS 15) či lépe nastavit

Jak na Apple Watch vypnout Siri (a zamezit tomu aby poslouchala) může pro někoho být vhodné s ohledem na soukromí. Ale hodit se to může i prostě když ji tam nepotřebujete mít aktivní.

Aplikace pro Apple Watch

Jsou Mapy Google dostupné pro Apple Watch? Jaké další mapy je možné mít na hodinkách

Nepotřebujete něco?