Jak na Linkedin

Linkedin – Linkedin.com – je celosvětově i v Česku jedna z nejmenších a nejméně používaných sociálních sítí. V Česku má vyšší stovky tisíc měsíčních aktivních uživatelů a třetinu až polovinu toho co Twitter. A zhruba desetinu toho co Facebook.

Linkedin patří Microsoftu, který se ji sice snaží vylepšovat a udržovat, ale moc mu to nejde. Má komplikované a nedotažené uživatelské rozhraní, řada jinde běžných věcí zde neexistuje a časté chyby a problémy jsou napravovány velmi pomalu. O to více je ale u Linkedin předpokládáno, že budete platit za reklamu a že si pořídíte placený účet

Linkedin má být „profesní“ sociální síť, ale už déle tomu tak není. Najdete tam to co všude jinde. Spam, porno, fake news, dezinformace, obtěžování, fotky přirození posílané ženám, nenávist.

Tipy a triky týkající se Linkedin

TIP#1843: Jak funguje newsfeed (timeline, informační kanál) na Linkedin? Jak hodně vám filtruje co sledujete? Jak zapnout chronologický newsfeed.

To, že Facebook a Instagram zásadně určují co vlastně uvidíte se snad už docela víc. Twitter tohle umí dělat také, ale lze si zvolit mezi výběrem algoritmem a přirozeným tokem … Pokračování textu TIP#1843: Jak funguje newsfeed (timeline, informační kanál) na Linkedin? Jak hodně vám filtruje co sledujete? Jak zapnout chronologický newsfeed.

Načítání…

Something went wrong. Please refresh the page and/or try again.