@365tipu

Kontakt (a podobně)

@365tipu je projekt vzniklý 1.ledna 2015, může za něj Daniel Bradbury Dočekal, psát můžete na 365tipu@gmail.com.

POZOR: Pokud chcete psát, tak viz výše uvedený e-mail. Kapacitně i technicky je příliš komplikované pokud budete psát na Facebooku (tamní Messenger je od roku 2017 už prakticky nepoužitelný) nebo na Twitteru (na tom nikdy přímé zprávy nefungovaly).

UPOZORNĚNÍ: @365tipu neposílejte žádné tiskové zprávy, oznámení, pozvánky. Pokud to udělá vaše PR agentura, tak to svědčí o tom, že neumí číst a navíc nedělá dobře práci, za kterou ji platíte. Co se tiskových zpráv týče, tak viz www.feedit.cz a adresa info@feedit.cz

Jeden tip denně*).

Nápady a dotazy můžete poslat na výše uvedený e-mail. A ano,   je ten správný hashtag, pokud je chcete tweetnout, ale ještě lepší je zahrnout přímo @365tipu jako zmínku.

Všechny zdejší tipy jsou CC BY-NC-SA 3.0 CZ.

*) Na konci července 2016, po nějakých těch 700 textech, přechází @365tipů na vydání tipů pouze od pondělí do pátku. 

9. října 2021 zakládáme Patreon

Pokud chcete 365tipům přispět na provoz a psaní, tak to můžete udělat na www.patreon.com/365tipu. Další z experimentů co samozřejmě povede i k nějakým novým tipům.

Starší drobnosti

17. listopadu 2016 si @365tipů zaplatilo roční premium podobu WordPress.com. Součástí dalšího experimentu je i vidět jak funguje monetizace skrz WordPress. A bude-li čas a síla, tak i to jak dopadne přechod na www.365tipu.cz

2017-07-04 08_56_28-Statistiky ‹ @365tipu — WordPress.com.png

12. června 2017 se @365tipů přemístilo na www.365tipu.cz z původního 365tipu.cz

6. července 2020 je tu důležitá změna. Bez reklamy. Od 1. července bez WordAds. Čtěte proč a také jak dál. A jak můžete pomoci

Některé další (sou)části @365tipů

  • Event365 najdete  na event365.wordpress.com a jede v zásadě o kalendář (databázi) konferenci hodících se pro IT/C, internetové, marketingové a tak vůbec podobné firmy i jednotlivce.
  • rychlofky najdete na rychlofky.cz. Velmi krátké, útržkovité a telegrafické zpravodajství odkazující na zahraniční články s doplněným (většinou) jedním odstavce komentáře. Případně souvislostí.  Vychází i několik tipů denně, ale nepravidelně. Na Twitteru jako @rychlofky a též k nalezení na Facebooku.
  • PRTIPY najdete na prtipy.cz (do listopadu 2018 na prtipy.wordpress.com) a jde o tipy pro Public Relations (PR) vycházející občasně (v průměru to bude tak jeden týdně). Patří k projektu www.feedit.cz, tedy IT/C databázi tiskových zprávy. A nemá tedy ani samostatné sociální sítě, využívá @feeditcz a Stránku Feedit.cz na Facebooku.
  • KOLOTIPY najdete na kolotipy.cz – spuštěno v půlce května 2018. Tipy a triky pro ježdění na kole a elektrokole. Součástí je i @kolotipy na Twitteru a @kolotipy na Facebooku

Bit in English, but who knows why

One tip a day (monday to friday). Send yours to 365tipu@gmail.com. And yes, is right hashtag to just tweet them. CC BY-NC-SA 3.0 CZ.

Follow @365tipu on Twitter. We do have a Page on Facebook. And rather experimental account on Instagram.

Co ještě byste mohli chtít vědět

Autorem sympatického loga v podobě žárovičky je Petr Václavek. Více o vzniku loga si přečtete v Máme nové logo, ošklivé provozorní N odchází. A něco o tom jak nové logo vzniklo

Zajímají vás čísla?

Od února 2016 jsou v samostatných článcích s pomocí „stránek“ WordPressu místo klasického blogpostu aby je bylo možné aktualizovat a ne pokaždé vytvářet nové.

Nepotřebujete něco?