@365tipu

Jak @365tipů k logu přišlo.

Je to tak, šikovný Petr Václavek/@Vaclavek (sám o sobě v podpisu říká „grafik na volné noze“ a u kterého najdete například hodně zajímavé věci fotobankách), je autorem nového loga. Příspěvek na Twitteru o nutnosti konečně se postarat o logo přinesl výsledek ještě ten den. S několika desítkami návrhů, skic, toho jak by mohlo nové logo vypadat (můžete se podívat níže, je to zajímavé vidět). A @365tipů moc děkuje.

365-logo-180-180

Jak nové logo @365tipů vzniklo? Crowdsourcingem 🙂

Petr Václavek (@Vaclavek) nedlouho po komentáři o potřebě loga zareagoval sérií nápadu s dodatkem „jen si tak čmárám při hlídání malé“ (k čemu bych chtěl dodat jedno, že bych si chtěl takhle umět čmárat). Jak můžete vidět těch návrhu je hodně (což je mimochodem také to co se běžně při hledání loga dělá, prostě si malujete, zkoušíte, hledáte).

petr-vaclave-loga-1-CAVU7aTXIAEZ-hf

petr-vaclave-loga-2-CAXRuiFUYAAmKP8

Nakonec rozvedl právě motiv se žárovkou do několika variant. Ze které, jak už vidíte, nakonec vyšla dolní prostrední varianta coby vítěz.

petr-vaclavek-loga-3-CAZprh4XEAAQtr4

Petr Bělík (@bladezone) v odezvě na poznámku o potřeba skutečného log reagoval  také s žárovkou: „mě napadá jen 365 = kalendář a tip = žárovička, tak co nějaká kombinace ve flat designu?

Petsu (@paclan) ještě doporučil www.fiverr.com – což je jedna z mnoha služeb pro snadné nalezení něčeho co potřebujete rychle a třeba i levně. Stačí si vybrat z nabídky šikovných lidí a dohodnout se.

S dalšími skicami přišel @paknabaru.

paknabaru-loga-CAXOngLUgAEbDc4

Každopádně výsledek tedy je, že od Petra Václavka máme nové logo, za které opravdu moc děkujeme. Už je aktualizované na @365tipu (Twitter) i Stránce na Facebooku.

Nepotřebujete něco?

Související příspěvky