Přihlaste se k odběru upozornění na nové články na @365tipů e-mailem.

Pokud chcete dostávat upozornění na články vydané na @365tipů e-mailem, tak se stačí přihlásit k odběru. Poměrně brzy po vydání nového článku dorazí e-mailem upozornění. Je dobré vědět, že k tomu testujeme novou službu Feedio a přihlášení je možné přes tuto přihlašovací stránku

Bohužel WordPress.com znemožňuje vkládat do kódu stránek formuláře a neumí je vložit ani do TEXT widgetu pro levý sloupec. Proto je jediné řešení odkázat na výše uvedenou stránku. Odkaz pro přihlášení je také doplněn v menu v levém sloupci. 

Upozornění: Přihlášení vyžaduje potvrzení přes odkaz zaslaný mailem, tak jak to také správně má být.

Zajímavé na Feedio je, že patří k jedné z  „RSS2E-mail“ služeb – v zásadě tyto služby fungují tak, že využívají k vytvoření e-mailů RSS feed (RSS @365tipů najdete pod tímto odkazem) a povolují velmi různorodé možnosti přizpůsobení (zpravidla hlavně odpovídající tomu kolik něco takového stojí).

Feedio jsme na @365tipů začali testovat v polovině března 2015. Jde o službu poměrně novou, její tvůrci jsou velmi mile komunikativní a vstřícní. Ve frontě je také článek, který právě „RSS2E-mail“ problematiku více přiblíží.

PS: Případné odhlášení má v případě Feedio nejspíš aktuálně k dispozici pouze odkaz v potvrzovacím mailu, který dostanete a také v každém e-mailu s informací o novém článku.

PPS: „Přihlašte se k odběru“  je samozřejmě špatně. Opraveno.