Přihlaste se k odběru upozornění na nové články na @365tipů e-mailem.

Pokud chcete dostávat upozornění na články vydané na @365tipů e-mailem, tak se stačí přihlásit k odběru. Od 2. února 2021 jsou možné dvě varianty

Týden @365tipů přes Revue

Týdenní newsletter 365tipu je ideální, pokud nemáte čas sledovat denně nové tipy ani sociální sítě. Nové číslo dorazí vždy v nedělí ráno/dopoledne, jak časové možnosti dovolí.

Subscription received!

Prosím zkontrolujte váš email pro potvrzení odběru.

Denní upozornění přes Feedio

Denní newsletter posílá upozornění na každý jednotlivý tip zvlášť, takže se hodí pokud vám jde o rychlý přehled nebo denní upozornění na něco nového ke čtené.

Používáme k novou službu Feedio a přihlášení je možné přes tuto přihlašovací stránku

Zajímavé na Feedio je, že patří k jedné z  „RSS2E-mail“ služeb – v zásadě tyto služby fungují tak, že využívají k vytvoření e-mailů RSS feed (RSS @365tipů najdete pod tímto odkazem) a povolují velmi různorodé možnosti přizpůsobení (zpravidla hlavně odpovídající tomu kolik něco takového stojí).

Feedio jsme na @365tipů začali testovat v polovině března 2015.

PS: Případné odhlášení má v případě Feedio nejspíš aktuálně k dispozici pouze odkaz v potvrzovacím mailu, který dostanete a také v každém e-mailu s informací o novém článku.

Poznámky

Bohužel WordPress.com znemožňuje vkládat do kódu stránek formuláře a neumí je vložit ani do TEXT widgetu pro levý sloupec. Proto je jediné řešení odkázat na výše uvedenou stránku. Odkaz pro přihlášení je také doplněn v menu v levém sloupci. 

Upozornění: Přihlášení vyžaduje potvrzení přes odkaz zaslaný mailem, tak jak to také správně má být.