TIP#2356: Proč (rozhodně) nepoužívat “přihlášení přes Seznam” (Google, Facebook, atd)
Probíhající Konec API u Twitteru je dobrý důvod se vrátit k jednomu staršímu tématu. Probíranému v Sociální přihlašování? K čemu je to dobré. A na co si dát pozor. Tentokrát i pro...