Povedlo se. @365tipu je ve finále Křišťálové Lupy. A dokonce dvakrát! Opět můžete pomoci

Díky všem co hlasovali v prvním kole hlasování veřejnosti v Křišťálové Lupě, velké díky. Byli jste tak dobří, že se @365tipů dostalo do konečného hlasování veřejnosti v kategorii One (wo)man show. A protože teď opravdu jde o hlasování, tak můžete opravdu hodně pomoci. Třeba něco @365tipů vyhraje a radost bude ještě větší.

Hlasovat pro @365tipů můžete pomocí http://kristalova.lupa.cz/hlasovani/?setSubjects=786

A opět nebudu lhát, že budu moc rád, pokud pomůžete i tím, že o hlasování řeknete přátelům a známým  a ti, pokud budou chtít, tak přispějí hlasováním také. A ještě dodám, nezapomeňte, při hlasování můžete hlasovat i v dalších kategoriích, třeba tak pomůžete k radosti i někomu dalšímu.

Dvakrát? Vážně! Dvakrát!

2015-09-16 15_41_51-Křišťálová Lupa 2015 - Nominované projekty - Lupa.cz

Ale to není všechno. @365tipů je v Křišťálovce opravdu dvakrát. Podruhé je v odborné části pod Obsahovou inspirací a radost je tedy vlastně více než dvojnásobná. Což je něco, v což jsem ani příliš nedoufal, konkurence je hodně silná (a nejenom v téhle jedné kategorii).

Díky všem kdo pomohli dostat se do hlasování veřejnosti. Díky i těm porotcům, kteří navrhli @365tipů do odborně hodnocení části.