@365tipu

Už podruhé! @365tipu je v Křišťálové Lupě. Opět můžete pomoci

Když jsem v roce 2015 psal , že se povedlo a @365tipu je ve finále Křišťálové Lupy. A dokonce dvakrát! Opět můžete pomoci, navazovalo to na velké překvapení, že @365tipů se vůbec dostalo do Křišťálové lupy. Celé se to nakonec proměnilo v hezké šesté a sedmé místo, tedy pokud se dobře pamatuji.

Překvapení se koná i letos, opět můžete pomoci a dostat tak @365tipu do finále. Vítězství je asi vcelku nepravděpodobné, není to tady podložené  žádnými penězi ani mediem, ani to není nějaké to dnes tak populární a oblíbené lifestylové téma. Přesto to loni stačilo na ono fantastické umístění, za které všem díky.

Pokud chcete pomoci, tak http://kristalova.lupa.cz/hlasovani/?setSubjects=902 je odkaz, na kterém můžete hlasovat. A také odkaz, pomocí kterého mohou hlasovat vaši přátelé, známí a vůbec kdokoliv.

2016-10-09 11_53_02-Křišťálová Lupa 2016 - Hlasování - Lupa.cz.png

Pokud vám ten odkaz neukáže správnou kategorii jménem One (wo)man show, tak zkuste odrolovat trochu dolů, protože tam právě @365tipů je. Každopádně ten odkaz je předvolba, takže příslušný ťuflík už bude zaškrtnutý.

Všem co zahlasují a pomohou rovnou velké, velké díky!

Nepotřebujete něco?

Související příspěvky