@365tipu

TIP#1287: Jak zjistit, kdo se dívá na můj profil na Linkedin?

Tuhle věc asi víte, tedy pokud používáte Linkedin. Ochotně vám tam říká, kdo se byl podívat na váš profil. Liší se tím dost zásadně od Facebooku, Instagramu či Twitteru, tam se totiž o lidech koukajících na váš profil nebo fotky dozvědět nemůžete. Nijak, to je důležité dodat. Opravdu nijak.

2019-02-05 07_23_32-(9) LinkedIn.png

Linkedin má tuhle trochu „šmírovací“ funkčnost přímo dostupnou – stačí si spustit www.linkedin.com a v levé části nahoře v boxu vašeho profilu je uvedeno Kdo si zobrazil váš profil a vedle toho číslo. Kliknete a dostanete dokonce graf v čase a příklad těch, co se na váš profil dívali. Kompletní ho pochopitelně neuvidíte bez zaplacení – tohle je totiž jedna z komerčních vychytávek na Linkedin.

2019-02-05 07_25_59-(9) LinkedIn.png

A protože je to komerční vychytávka, tak to berte hodně s rezervou, Linkedin tady s vámi manipuluje s cílem dostat z vás peníze. Stejně jako berte s rezervou ty řeči okolo o tom, jak je to důležité, že se lidé na váš profil dívají. Za celé ty dlouhé roky se nestalo, že by nějaké „dívání se na profil“ vedlo k něčemu užitečnému.

TIP:  K těm ostatním viz  Jak zjistím kdo si prohlížel můj Instagram? Pozor ať nepřijdete o účet, Dá se zjistit, kdo se mi dívá na WhatsApp? a  Jak zjistím kdo si prohlížel můj profil na Facebooku?.

Pokud by vás snad napadlo hledat nějaké jiné řešení, jak vše zjistit bez peněz, tak žádné řešení není.  Kupodivu okolo toho není záplava podvodných aplikací a virů, ale i tak si dávejte pozor.

Vhodné související je Jak se podívat na něčí profil na Linkedin tak, aby se o tom nedozvěděl? To aby vám bylo jasno, že ty jediné případně zajímavé informace se stejně nedozvíte.

K Linkedin se může ještě hodit

Nepotřebujete něco?

Související příspěvky