@365tipu

TIP#879: Lepší práce se Seznamy (Lists) na Twitteru v Google Chrome?

Seznamy (Lists) jsou obecně jedna z málo využívaných funkčností na Twitteru. Přitom mohou být velmi užitečné – můžete si označovat účty abyste věděli na koho nereagovat, můžete sledovat účty aniž byste je přidali mezi sledované. Snáze tak můžete monitorovat určité skupiny účtů a klasickou timeline si nechat jenom na takové účty, které vy chcete sledovat a nemáte k tomu pracovní důvod. Řeč o tom je ostatně v Lists čili seznamy. K čemu to je dobré a proč vám to pomůže

Jeden ze zádrhelů u Seznamů je, že abyste mohli nějaký účet přidat do Seznamu, tak musíte ten účet otevřít, zobrazit si ho, poté vyvolat menu účtu, najít položku pro přidání/odebrání ze Seznamů a teprve poté účet na určitý lists/seznam přidat.

2017-09-02 08_27_42-(1) Twitter.png

TIP: Celé to znamená i to, že snadno pochopíte, proč vám nejspíš nikdy neodpovím na tweet (či komentář na jiné sociální síti)?

POZOR: Příchod nového vzhledu Twitteru přinesl nefunkčnost řady pomůcek, včetně té níže uvedené. 

Pokud používáte Chrome, tak si pořiďte Twitter Lists Redux a hned to celé bude snazší – možnost přidávat a odebírat se zobrazí v kartě náhledu na účet (to je ta co se objeví, když najedete kurzorem na název účtu). Uvidíte ihned kam účet patří (podstatné u někoho koho máte v NEREAGOVAT) a také můžete ihned přidávat. Na obrázku výše žlutě označené vpravo.

Tohle rozšíření navíc usnadňuje i přístup k Seznamům, tedy vyvolání pohledu na tweety pocházející z určitého seznamu – v levém sloupci (viz obrázek výše, žlutě označené vlevo) vám zobrazí přehled všech Seznamů a na tweety z nich pocházející se tak dostanete jedním kliknutím. Dokonce si je můžete utřídit podle abecedy, něco na co Twitter stále nepřišel.

TIP: Tápete s Twitterem? Zdejší ‣ Twitter for dummies vám pomůže. Najdete v něm všechny zdejší tipy, které se týkají Twitteru.

Hodit se bude i Jak exportovat Seznamy na Twitteru? a ještě více Jak si na Twitteru pročistit newsfeed s pomocí Seznamů

Nepotřebujete něco?

Související příspěvky