@365tipu

Jak na Instagramu změnit e-mail?

Další tip u kterého nebude číslo a přichází mimo pořadí. Příliš triviální, ale bohužel to z nějakých neznámých důvodů dělá lidem problémy.

E-mail vázaný na váš účet na Instagramu samozřejmě je možné změnit – můžete se přihlásit k Instagramu na mobilním telefonu, dostat se na zobrazení vašeho profilu (záložka vpravo dole) a tam použít Upravit (váš) profil/Edit (yout) profile – pak už stačí jenom změnit e-mail (nebo cokoliv dalšího, viz například Jak na Instagramu změnit jméno či uživatelské jméno (username)?).

Totéž můžete udělat na www.instagram.com – po přihlášení také přejděte na váš profil (ikona vpravo nahoře) a opět přes Upravit profil/Edit profile

2018-09-15 09_12_08-Upravit profil • Instagram.png

Dejte si pozor na to, aby e-mail co tam zadáváte byl funkční, budete muset změnu potvrdit – což znamená i to, že to musíte udělat, jinak se změna neprojeví.

Nezapomeňte, že e-mail připojený k účtu je unikátní, není možné aby byl použit pro více účtů.

TIP: Pokud jste si založili Instagram přes přihlášení skrz Facebook, tak se toho můžete zbavit tak, že si výše popsaným postupem nastavíte e-mail a poté pomoci požadavku na reset hesla nastavíte k účtu nové heslo.

Hodit se vám může ještě Co udělat, pokud někdo získal přístup k vašemu Instagramu a nezapomeňte, že předejít krádeži účtu je dost vhodné pomocí dvoufaktorového ověření. O tom je řeč v Jak zapnout dvoufaktorové ověření přihlášení na Instagramu. Chraňte si účet!. Nebudete-li si ale chránit email a někdo vám ho ukradne, tak přijdete i o Instagram.

TIP: Zdejší ‣ Návod pro Instagram obsahuje množství dalších užitečných tipů a triků pro Instagram. A velmi důležitý je tip Jak nastavit soukromí na Instagramu?

Nepotřebujete něco?

Související příspěvky