Jak zjistím, kdo mě sleduje na Instagramu?

Dost dlouho jsem váhal, jestli tak trapně triviální tip vůbec napsat, ale poté co se to pořád objevuje ve vyhledávaných výrazech to prostě musím zkusit. Ta trivialita totiž spočívá v tom, že se prostě na vašem Instagramovém účtu podíváte na sledující a můžete si je všechny prohlédnout. Nic v tom není, Instagram dokonce (prozatím) umožňuje abyste se podívali na kompletní přehled těch, kdo vás sledují.

2017-12-25 13_10_46-365tipů (@365tipu) • Instagram photos and videos.png

Zádrhel hlavně hledejte v jiném tématu, tedy v obvyklém Jak zjistím kdo si prohlížel můj Instagram? Pozor ať nepřijdete o účet. Tady totiž tradičně platí, že nelze zjistit, kdo si váš účet prohlížel. A všechny aplikace na toto nabízené jsou podvod, většinou navíc nebezpečný podvod. Je to stejné jako s Jak zjistím kdo si prohlížel můj profil na Facebooku? a  Jak zjistím, kdo mě na Instagramu přestal sledovat?

2017-12-25 13_11_23-365tipů (@365tipu) • Instagram photos and videos.png

Hodit se vám ještě bude Jak získat seznam všech sledujících a sledovaných na Instagramu? Možná si je prostě budete chtít „zazálohovat“, nebo s nim nějak pracovat.

Takže, pokud vám tenhle tip přišel podezřelé krátký, tak máte pravdu. Je to trochu experiment kvůli vyhledávání. A protože je krátký, tak nemá ani čáslo a vyšel jaksi zcela mimo pořadí. Pokud hledáte další tipy k Instagramu, tak klidně pokračujte do ‣ Návod pro Instagram