TIP#1912: Proč (k čemu) používat či vypalovat CD/DVD/Blu-ray
Když jsem nedávno opakovaně sdílel Čím ve Windows vypalovat CD a DVD?, tak se objevil jeden trochu zvláštní dotaz. K čemu to? Takže je čas vysvětlit, k čemu (stále) je vypalování CD...