@365tipu

TIP#2244: Jak v Sony XM5 využít Siri/Google či Alexu

XM5 vám umožní využít chytré asistenty podle telefonu automaticky – na iPhone Siri a na Androidu Google. Pokud byste ale chtěli zvolit jiný, tak to můžete změnit v aplikaci.

System -> Voice Assistant umožňuje vybrat (podle toho co máte v telefonu k dispozici navíc).  Můžete tam případně i aktivaci asistenta vypnout.

Vyvolání hlasového asistenta je držením prstů na dotykové plošce alespoň dvě sekundy. Nezapomeňte, že případně musí být povoleno vyvolání asistenta při zamčeném telefonu. 

Případné pokračování mluvení na asistenta (možná ale jen na Siri) je možné dvakrát rychle poklepat na plošku – předejde se tím deaktivaci (Siri).

Další tipy pro Sony XM5 sluchátka

TIP#2222: Sony XM5 a volba kvality zvuku s ohledem na Bluetooth. Co dělat, když vám při Bluetooth poslechu v sluchátkách skřípe? 

V aplikaci sluchátek Sony XM5 si můžete vybrat “prioritu” pro zvuk při přehrávání přes Bluetooth. Výchozí stav je preferovat kvalitu zvuku, druhá možnost je preferovat stabilitu spojení. Nepotřebujete něco? … Pokračování textu TIP#2222: Sony XM5 a volba kvality zvuku s ohledem na Bluetooth. Co dělat, když vám při Bluetooth poslechu v sluchátkách skřípe? 

Nepotřebujete něco?

Související příspěvky