@365tipu

Jak na Instagramu vytvořit koláž devíti nejúspěšnějších fotek roku? #bestnine2021

Pokud vám vadí záplava devíti (3×3) nejúspěšnějších fotek uživatelů na Instagramu, tak asi budete muset chvíli vydržet, ono je to během pár dní přejde. Pokud si ale chcete vytvořit vlastní koláž, tak je to velmi jednoduché.

ig_365tipu.jpg
@365tipu má na Instagramu účet, @365tipu, jak jinak. Ale moc používaný není.

Stačí zajít na 2016bestnine.com (v roce 2019 to tak jako tak přesměruje na bestnine.net/en) a vyplnit tam název vašeho účtu na Instagramu.

Best Nine se mezitím přestěhovalo na bestnine.net takže stačí zajít a vyplnit jméno vašeho (ale klidně jakéhokoliv) účtu.

Pokud je veřejný (to je důležitá podmínka), tak získáte koláž devíti fotek, které v roce 2016 (a dalších) měly největší zapojení (engagement). Můžete si ji vytvořit pro libovolný účet, není nutné aby to byl právě ten váš, nejsou potřeba žádná přidělovaná práva. Připravte se, že budete možná hodně dlouho čekat na vytvoření a možná vám to nic nakonec nevytvoří..

Fungující je spíš www.bestnine.co – čistě webové, přihlášení k Instagramu pro přidání práv pro přístup k fotkám a videím (bezpečné). Špatně se ale vyrovnává s fotkami na výšku a na šířku.

2020
2021

Od roku  2018 můžete zkusit použit topnine.co – existuje to i jako aplikace – pro rok 2020 se přestěhovali na creatorkit.com/top-nine-best-of-2020 – a je nutné si stáhnout appku (Creator Kit) jejíž součástí je možnost koláž vytvořit. Budete ale muset dát e-mail a přístup k Intagramu.

bestnine-2019-danieldocekal-full.jpg
2019. Z BestNine.net bez oříznutí.
bestnice-danieldocekal.jpg
2018

A pokud byste snad chtěli jenom devět nejlepších fotek za poslední měsíc, tak k tomu můžete použít 30dayspics.com. Nezískáte ale koláž, výsledek je krátké video.

ig_danieldocekal.jpg
2017 asi

Na Instagram vytvořenou fotku už musíte dostat klasicky, buď dostat do telefonu/tabletu a vložit, nebo využít nějaký ten způsob jak vkládat na Instagramu přímo z počítače (viz Jak automatizovat zveřejnění příspěvků na Instagram?)

Pokud se vám nelíbí myšlenka automaticky vytvořené koláže, tak si zkuste vytvořit vlastní, viz Jak vytvořit koláž z fotografií? Pro Instagram, Facebook a vůbec kamkoliv

ig_petcentercz.jpg
Jak jinak, samá zvířátka. Účet pro @petcentercz kde se nejvíce projevila prosincová soutěž #petselfie

PS: Zdejší ‣ Návod pro Instagram je vám stále k dispozici. A pokud byste se chtěli naučit jak používat Instagram, tak je tu Školení: Instagram pro firemní i osobní marketing v Dobrém webu.

Nepotřebujete něco?

Související příspěvky