@365tipu

TIP#254: Kde v Instagramu najdu co jsem označil jako Líbí (srdíčkem)? Zjistím to u dalších lidí?

Blíží se magická číslo 255 a 256, což samozřejmě budete chápat, pokud jste srdcem ajťák. Protože my ajťáci prostě na ta binární a šestnáctková čísla jsem tak nějak zatížení. Ale o tom tento tip být nemá. Protože je pátek a protože už dlouho nebylo nic k Instagramu, tak je volba jasná. A taky trochu proto, že se přesně na tohle někdo včera ptal. Kde sakra najde přehled toho co se mu na Instagramu líbilo za fotky.

Je to totiž takové trochu zvláštní, tohle Instagramu poněkud ukryl a musíte to umět najít, ale pak už je to pochopitelně. Přejděte na váš profil, což je volba vpravo dole a pokračujte přes ozubené kolečko či tři čáčky (vpravo nahoře) do Nastavení//Settings -> Účet/Account -> Příspěvky, které se vám líbí/Posts You’ve Liked

Má to ještě jeden háček, je to pouze posledních 300 „olajkovaných“ příspěvků. A vlastně to má ještě další nepochopitelný háček, pokud jste jako Líbí fotku označili na webu, tak v tomto přehledu není vidět.

Pokud se na přehled toho co se vám líbilo chcete podívat lépe, tak www.iconosquare.com (a také další případné užitečné služby pro Instagram) může výrazně pomoci – ale tohle pochopitelně funguje na webu. Více o podobných pomůckách v Jak se dozvědět více o tom jak funguje účet na Instagramu, nějaké ty analytické nástroje

2015-09-11 07_29_12-Iconosquare – Instagram webviewer

Jak se podívám, co se líbilo dalším uživatelům?

Tohle je ještě složitější, protože se v zásadě na nic takového podívat nejde. Na přehled fotek označených Líbí se u konkrétního uživatele není možné podívat.

Jediné co se tomu trochu blížilo bylo přepnout na Activity/Aktivita (což byla záložka označené dole bublinou se srdíčkem) a tam přepnout na Following/Sleduji a bylo tam vidět co ti které sledujete (podmínka nutná) „lajkovali“. Někdy v roce 2020 či 2019 to ale Insagram zrušil.

Ani výše zmínění IconoSquare.com ale k přehledu všech Líbí u jiného uživatele (profilu) nepomůže. Dost zjevně proto, že tohle Instagram v API nezpřístupňuje.

TIP: Instagram pro začátečníky? Máme tu návod pro Instagram, pokud ho postrádáte je postupně se rozrůstající kolekce tipů právě pro Instagram. Včetně těch, které jsou opravdu hodně návodné a užitečné.

Nepotřebujete něco?

Související příspěvky