@365tipu

TIP#2183: Jak přejmenovat Stránku (firemní profil) na Linkedin

Přejmenovat Stránku (firemní profil) na Linkedin je poměrně snadné. musíte mít práva super správce a vydat se na předmětnou Stránku a poté do Edit Page (najdete vpravo pod obrázkem v záhlaví). 

V zobrazeném formuláři se vlevo přepněte na záložku Page Info – tam můžete měnit Name – což je jméno stránky. Mimo to zde můžete měnit i zkrácenou adresu a pochopitelně řadu dalších věcí.

Jméno Stránky může mít maximálně 100 znaků. 

Linkedin si navíc hraje na to, že změny nesmí být velké a možnost změny je podmíněna malým množstvím zaměstnanců. Při větším počtu nebudete mít možnost jméno měnit a musíte kontaktovat Linkedin přes LinkedIn Pages Request

Linkedin na druhou stranu většinou reaguje poměrně pružně. Zda vám ale změnu povolí je vždy trochu loterie. Při snaze změnit jméno na něco opravdu hodně jiného nemusíte uspět. Paradoxně mezi zakázané změny patří například i to, že chcete k původnímu jménu přidat informací o tom, že společnost byla prodána. 

O změně se zaměstnanci dozví. 

TIP: Pro jiné sociální sítě viz Jak přejmenovat Stránku na Facebooku? a Jak změním moji přezdívku na Twitteru? Tedy název mého účtu.

Změna jména Stránky nezmění pracovní zkušenosti, které mají lidé na profilech. Tam zůstává případný původní název. 

Nedojde ani ke změně URL (adresy) Stránky.

U velkých stránek (roli navíc hraje i stáří Stránky) Linkedin víceméně vyžaduje, abyste si založili Stránku novou a na původní Stránku umístili informaci o změna. Linkedin můžete požádat o migraci sledujících. 

V případě akvizicí Linkedin také trvá na vytváření nové Stránky. V tomto případě ale nemůžete požádat o migraci sledujících. 

Linkedin můžete navíc požádat o afiliaci Stránek – opět se to děje pomocí výše uvedeného formuláře. 

Další tipy pro Linkedin

Loading…

Something went wrong. Please refresh the page and/or try again.

Nepotřebujete něco?

Související příspěvky