@365tipu

TIP#1407: Jak aktualizovat video na YouTube?

Máte osobní profil či knál na YouTube, nahráli jste tam video a zjistili, že je v něm něco nepovedeného a máte novou opravenou verzi a chcete již nahrané video mít také opravené, tedy nahrát tam novou verzi. Co s tím?

Špatná zpráva je, že aktualizovat již nahrané video na YouTube není možné. Jediné co můžete udělat je video nahrát znovu – k původnímu videu pak můžete přidat odkaz na nové a informaci o tom, že opravená verze je k dispozici. Případně můžete původní video smazat, pokud nechcete zachovat zhlédnutí, komentáře a případné sdílení.

Již nahrané video není možné nahradit, lze změnit popisky, titulek a další vyplnitelné vlastnosti. Můžete ho zkrátit, můžete přidávat karty (cards), ale nahradit obsah jiným možné není.

TIP: Video na Facebooku? Sdílet z YouTube nebo nahrávat přímo? K čemuž je nutné dodat to, že ani na Facebooku není možné aktualizovat již nahrané video.

Pokud by vás zajímalo co další na YouTube nejde, tak viz Jak zaheslovat video na YouTube? Jak sdílet video na Internetu a chránit ho heslem?

Nepotřebujete něco?

Související příspěvky