@365tipu

TIP#1182: Jak na Instagramu sledovat soukromý účet?

V Jak nastavit soukromí na Instagramu? je řeč o soukromých účtech na Instagramu. Ty jsou opatřený zámečkem a kdo je chce sledovat musí zažádat o sledování. Vlastník účtu sledující schvaluje (viz Mohu mít na Instagramu soukromý  účet? Co to všechno znamená?). Brání se tak tomu, aby na jeho fotky a videa mohl koukat kdokoliv a jde o více než dobrou cestu jak nastavit účet dětem.

Pokud narazíte na soukromý účet, tak žádáte o sledování a musíte počkat zda vám to vlastník účtu umožní. Neumožní-li, máte smůlu. Žádná cesta jak to obejít není. Soukromý účet není dostupný (jeho obsah není dostupný) ani na webu. Jediné co uvidíte je profilový obrázek, název účtu a popisek (bio). Vidět můžete ještě komentáře pod příspěvky jiných účtů.

2018-09-30 08_45_53-Markéta Kolářová (@market_kolar) • Fotky a videa na Instagramu.png

Dejte si pozor, na Internetu se běžně vyskytují „aplikace“, které mají umožnit dívat se na něčí soukromý účet – protože to ale opravdu není možné, tak jsou to vždy viry, malware, adware či další nevhodné věci.

TIP: Pozor na obvyklý trik, že když někomu nepovolíte sledování, tak je běžné, že si založí nový účet a bude to zkoušet znovu pod falešnou identitou.

Hodit se může ještě tip Pomůže vašemu účtu na Instagramu, když si ho přepnete na privátní? Proč to dělají velké účty?

Zdejší ‣ Návod pro Instagram nabízí množství dalších velmi užitečných tipů. Tak neváhejte pokračovat.

Nepotřebujete něco?

Související příspěvky