@365tipu

TIP#1180: Jak zjistím kdo mě blokuje na Facebooku (Twitteru, Instagramu)?

Špatná zpráva, zjistit kdo všechno vás blokuje na sociální sítí není možné. Můžete na to přijít jedině tak, že budete chtít zobrazit profil nějakého konkrétního člověka a tam se dozvíte, že vás zablokoval. Žádný přehled všech účtů co vás blokují prostě neexistuje. Jediný přehled je ten, že se můžete podívat koho blokujete vy.

Na Facebooku se blokování projeví tak, že onen účet ani neuvidíte (bude se tvářit, jako že neexistuje, je možné že vám to aspoň napíše, že „k obsahu nemáte přístup“). Stránka (Facebook Page) vás zcela zablokovat nemůže, ale můžete dostat „ban“ a nebudete mocí na Stránku přispívat.

2018-09-28 08_41_22-Facebook.png

Na jiných sítích se dozvíte, že účet existuje, ale nemůžete se podívat na jeho obsah.

2018-09-28 08_36_14-Tweety s odpověďmi od uživatele TV Barrandov (@TBarrandov) _ Twitter.png
Blokování na Twitteru. TV Barrandov na něm preventivně blokuje všechny, kdo by je mohli kritizovat. Nemusíte s nimi ani komunikovat, můžete je kompletně ignorovat, stejně vás zablokují.

Dost často platí i to,  že ve vyhledávání nebudete moci účet co vás blokuje najít.

Na Instagramu blokaci také poznáte jedině tak, že se budete chtít na účet co vás zablokoval podívat a ono to nepůjde. Je tam ještě další menší varianta, ale o té je řeč v Jak zjistím, jestli mi někdo zablokoval insta stories? Jak se příběhy na Instagramu blokují? (skrývají) 

Blokování ale zdaleka nemusí znamenat, že se na účet někoho kdo vás blokuje nikdy nemůžete podívat. Tady viz Jak se podívám na Twitter (Facebook) někoho, kdo mě zablokoval?

Právě podívání se na účet (na jeho URL) z jiného účtu nebo z „anonymního“ okna je cesta jak na Facebooku ověřit, že „neexistující“ adresa ve skutečnosti existuje a blokuje vás.

K tématu blokování se vám budou hodit možná tyto tipy.  Jak exportovat a importovat seznam účtů, které na Twitteru blokujete?, Jak odstranit zablokování někoho na Facebooku?

TIP: V Blokovat nebo tlumit na Twitteru? zjistíte, že Twitter umí Mute/Ztlumit. A že je podstatně lepší než blokování

Nepotřebujete něco?

Související příspěvky