@365tipu

TIP#1510: Jak zjistím, jestli mi někdo zablokoval insta stories? Jak se příběhy na Instagramu blokují? (skrývají)

Na Instagramu můžete blokovat lidi u kterých nechcete, aby viděli váš účet – stačí když přejdete na konkrétní účet a tam v menu účtu vyberete, že ho chcete zablokovat. Na stejném místě je možnost znemožnit tomuto účtu aby viděl vaše příběhy (Stories) -. stačí zvolit Hide Your Story/Skrýt příběh.

20191214_094039000_iOS.png
V Nastavení Soukromí můžete přidávat a odebírat ty kterým nechcete ukazovat vlastní Příběhy

Nastavitelné to je i v Nastavení -> Soukromí -> Příběh a Před kým chcete příběh skrýt (což je zároveň místo kde se můžete podívat komu všemu jste Příběhy skryli a můžete skrytí zrušit). Třetí místo kde to můžete udělat je když si prohlížíte kdo viděl okénko příběhu.

Skrytí příběhu se týká opravdu jenom Příběhů/Stories – není to kompletní blokování. Kompletním zablokováním samozřejmě znemožníte i dívání se na Příběhy. To že jste někomu odebrali možnost vidět vaše Příběhy se dotyčný nedozví.

Zjištění kdo vás blokuje ve stories (tedy kdo skryl své příběhy) možné není. Žádný seznam neexistuje, upozornění nedostanete. Můžete to zjistit jedině tak, že se půjdete podívat na konkrétní profil a nebudete tam moci vidět příběhy.

20191214_093957000_iOS.png
Skrýt příběh/Hide Your Story přímo na profilu určitého uživatele. tohle je mimochodem čerstvý masově spamující ruský účet.

TIP: V Jak zjistím kdo mě blokuje na Facebooku (Twitteru, Instagramu)? zjistíte, že žádné jednoduché cesty jak zjistit kdo vás zablokoval nejsou.

Vy sami můžete ztlumit (Mute) Příběhy od lidí, od kterých je nechcete vidět. Můžete je samozřejmě kompletně přestat sledovat, ale možná se chcete zbavit jenom příběhů.

PS: Nezapomeňte, že pokud máte veřejný účet, tak kdokoliv koho zablokujete nebo mu znemožníte vidět Příběhy se prostě může přihlásit pod jiným účtem a opět bude moci vidět vše.

TIP: ‣ Návod pro Instagram obsahuje další tipy týkající se Instagramu

Nepotřebujete něco?

Související příspěvky