@365tipu

iOS 11 doplnil Budík o kouzelníka co vám spočítá a ohlídá spaní

U Apple mají takové zvláštní představy, že vždy vědí lépe, co lidé chtějí. Což vede k takovým absurditám, jako že na telefonu (iPhone) dostupný budík, kompas a kalkulačku, zatímco na tabletu (iPad) nic takového dříve zahrnuto nebylo. Ale čas se mění, takže kalkulačku i kompas si sice stále musíte pořídit od někoho jiného, ale budík je součástí aplikace Hodiny/Clock.

2017-09-22 07.39.53.png

Co navíc, nejenom že si můžete nastavit buzení ručně, přítomen je i průvodce, kterému můžete povyprávět kdy chcete vstávat, kolik hodin chcete spát a v jaké dny to nemá platit a on vám hezky spočítá, kdy byste měli chodit spát. A včas před hodinou kdy máte jít spát, vás na to upozorní. Geniální. Zejména pokud si nedokáže spočítat, že 8 hodin spánku a vstávání v 7:00 znamená, že musíte jít spát v jedenáct.

TIP:  Další tipy a triky pro iOS najdete v  Tipy a triky pro Apple iOS

PS: Budík samotný se velmi pravděpodobně objevil už někde pár verzí iOSu zpět,  Bohužel už není jak ověřit, kdy k tomu došlo. Tedy, iPad 1 (ano, první model) tu stále mám a stále funguje, ale tam není. Takže původní titulek „iOS 11 po mnoha a mnoha letech konečně přinesl na iPad tak obyčejnou věc jako je budík“ je špatně.

Nepotřebujete něco?

Související příspěvky