@365tipu

Jaké hry si pořídit pro Nintendo Switch?

Při uvedení na trh toho moc na výběr není. Každopádně a zcela rozhodně si pořiďte The Legend of Zelda. Breath of the Wild. Budete-li toužit po něčem pro dva hráče, tak snad 1-2-Switch. Jste-li do tance a pohybu, tak klasiku v novém provedení, tedy Just Dance 2017.

POZOR: Tento tip je historický vývoj, takže aktuální (2019) hry najdete na konci.

Zábavně vypadá Skylanders Imaginators či Super Bomberman R, tedy samozřejmě asi hlavně pro děti.

Hodně můžete pořídit přímo digitálně

Stačí přidat platební kartu, někdy od října 2017 dokonce i PayPal účet. Což může být třeba I Am Setsuna. V e-shopu najdete další hry, ale hodně z nich jsou indie a tak trochu port starých her, takže také podle toho vypadají. Možná ale takové Fast RMX by za hřích stálo (stojí „jenom“ 20 USD) a vypadá, že umí dva hráče.

V e-shopu bylo na počátku jediné demo

Což znamená, že si ho můžete vyzkoušet zadarmo – jde o Snipperclips a osobně si po vyzkoušení jsem dost jist, že si ho rozhodně kupovat nebudu.

Na další hry si budete muset počkat…

V dubnu měl dorazit Mario Kart 8 Deluxe, takže uvidíme. Jinak hry pro Nintendo Switch najdete třeba u Xzone.cz (kde jsem si Switch pořídil), tedy ty v klasické podobě modulu. Ostatní v Shopu, který Nintendo k Switchi přibalilo.

TIP: Zdejší Nintendo Switch tipy a triky se chystá růst a růst.

Přírůstky po uvedení na trh

V předposledním březnovém týdnu se objevilo v Shopu staré známé World of Goo. Nutno dodat, že za 245 Kč, což je cena velmi příznivá. Jsou tam i nějaké další novinky, jak na Twitteru napsal David Kolečkář, tak třeba ještě Blaster Master Zero.  [25.03.17]

TIP: V Jak pro Nintendo Switch kupovat hry? zjistíte, jak ty hry vlastně můžete kupovat (a platit)

Na konci dubna dorazil i slíbený Mario Kart 8 Deluxe, podle recenzí by měl být opravdu hodně dobrý, jen pořád nějak chuť dávat přes 1500 Kč není příliš velká. Každopádně je to skvělá příležitost pro závody s dalšími lidmi.

Počátek května přinesl …  Minecraft  Za 599 Kč si tuhle legendární hru asi prostě musíte koupit. Můžete hrát sami, můžete hrát ve čtyřech hráčích v jedné obrazovce (což asi nejlépe při připojení k televizi) nebo s až osmi hráči online, tedy na vlastní WiFi sítí. Viz MINECRAFT LAUNCHES ON NINTENDO SWITCH!

V říjnu 2017 je her v obchodě poměrně hodně, byť stále platí, že za rozumné ceny jsou tam hlavně předělávky starých her, u kterých je otázka zda se do něčeho takového pouštět.

Z těch nových zajímavých věcí ale zkuste určitě SteamWorld Dig 2Super Mario Odyssey

[17.11.17] Elder Scrolls V: Skyrim pro Nintendo Switch.

TIP: Zkuste jeden malý trik. Vytvořte si nový účet na accounts.nintendo.com/login a nastavte ho pro Japonsko (a obecně i jiné regiony, než vaši původně zvolenou Evropu). Pak si na Switchi vytvořte nový lokální účet a ten připojte k tomuto online účtu. Výsledek je, že budete moci nakupovat v japonském e-shopu. A buďte si jisti, že tam najdete jiné hry.

Co stojí za pořízení v roce 2019?

Roky po uvedení na trh je to podstatně lepší, byť záplava her ve store jsou remake prastarých her.  Ty lepší a nové bývají klasicky silně předražené.

Untitled Goose Game – goose.game

Super Mario Maker 2

The Legend of Zelda: Link’s Awakening

Hollow Knight

TIP: Obchod na webu (www.nintendo.com/games/switch/) za ty roky přeci jenom začal být užitečným nástrojem. Tak se nebojte zkoumat přímo tam  Třeba v Best Selling Games. Jsou tam určitě další tipy na hry než v tomto článku.

Super Smash Bros. Ultimate

Celeste

Splatoon 2

Doom

Dead Cells

Into the Breach

Dark Souls Remastered

Arms

Rocket League

 

Nepotřebujete něco?

Související příspěvky