@365tipu

Jak pro Nintendo Switch kupovat hry?

Při uvedení na trh to sice bylo slabé (ale popravdě, pokud jste si prostě jen koupili Zeldu, tak jste udělali to nejlepší co jste mohli udělat), viz Jaké hry si pořídit pro Nintendo Switch? ale postupně přicházejí další. A je dobré vědět, jak můžete hry pro Switch pořizovat.

Fyzicky v obchodě, kdy si koupíte krabičku, v ní najdete ještě menší krabičku. A tu zasunete do otvoru v horní částí Switche. Třeba Zeldu si takhle můžete koupit. Je to snadné a jednoduché a nemusíte nic stahovat, byť aktualizace vás stejně, nakonec, neminou.

Digitálně přímo v e-shopu od Nintenda a přímo na konzoli. Při prvním nákup po vás bude chtít doplnit finance, což uděláte velmi snadno. Prostě si tam přidáte platební kartu (od dubna 2017 si ji můžete uložit a nezadávat pokaždé znovu). Nutno dodat, že tohle se opravdu odehrává jenom přímo v konzoli.  Pokud jste již měli předchozí konzole a máte tam nějaké ty prostředky, tak se dá udělat převod.  Nakupovat budete v korunách  a do 14 dnů můžete zakoupené vrátit, bez uvedení důvodu.

TIP: V Jaké hry si pořídit pro Nintendo Switch? najdete nějaké tipy na povedené hry. A zdejší Nintendo Switch tipy a triky vám pomohou s tím jak zacházet s vaší konzolí.

2017-03-25 09_46_56-Switch Games - Nintendo Game Store.png

Nepokoušejte se nakupovat na www.nintendo.com/games  a už vůbec se tam nepřepínejte na Česko, přesměruje vás to na místního distributora . Každopádně digitálně z Nintendo Game Store nenakoupíte vůbec nic – musíte prostě nakupovat přímo v konzoli. Hodit se vám ale webová podoba může pro prohlížení nabídky, třeba i pro tak prostou věc jako je … utřídění podle ceny.

Nečekejte, že k něčemu ve spojení s nákupy poslouží my.nintendo.com či něco v Nastavení vašeho účtu, po zadané platební kartě tam není ani stopa a vypadá to, že Nintendo opravdu prostě přes web obchodovat nehodlá. V e-shopu na webu ani nezjistíte, co jste si vlasně koupili.

POZNÁMKA: Možné ale je, že tady jde jenom o zásadní zmatek v tom, že Nintendo má ještě nějaké to Nintendo Network ID… které ale pro Nintendo Switch ze záhadných důvodů není podporované a na webu vůbec nezjistíte, jak to vlastně založit. Samozřejmě to nijak nesouvisí s účtem, který používáte na Switchi. Prostě absurdní zmatek.

Nepotřebujete něco?

Související příspěvky