@365tipu

Jak dostat věci z EverNote do Microsoft OneNote?

Červenec 2016 přinesl nemilou zprávu pro uživatele Evernote, bez placení došlo k omezení na synchronizaci pouze na dvě zařízení a placení verze zdražila natolik, že je diskutabilní zda má smysl EverNote používat tam, kde vám Microsoft nabídne podstatně více za tu samou cenu. Proto se vám může hodit, jak dostat vše z EverNote do Onenote.

1) Nejprve si na počítač stáhnete Evernote aplikaci pro Windows. Pokud nemáte Windows, použijte jakýkoliv virtuální stroj.

2) Stáhněte si nástroj od Microsoftu pro import z Evernote do Onenote.

3) Spusťte aplikace Evernote a ujistěte se, že si stáhla všechny vaše poznámky

4) Spusťte nástroj od Microsoftu a nechte ho prohledat pevný disk, najde všechny poznámky a data a nabídne vám je. Vyberte si vše co má importovat a dejte Next

5) Zadejte přihlašovací údaje k účtu od Microsoftu

6) A klikněte na Import

TIP: Je dobré vědět, že IFTTT umí pracovat nejenom s Evernote, ale také s řadou dalších pomůcek (včetně OneNote) a můžete si udělat recepte, který (například) zkopíruje cokoliv z Evernote s určitým hashtagem kamkoliv budete chtít. Pak už stačí jen přidat onen hashtag ke všemu co v Evernote už máte a chvíli počkat. Hashtag lze přidat i ke skupině poznámek, není to nutné dělat jednotlivě.

A ještě jedno k k Evernote: Mohu se spolehnout, že se věci z cloudu neztratí? Nechybí vám v Evernote poznámky? Jak zálohovat Evernote?

Nepotřebujete něco?

Související příspěvky