TIP#2855: Přechod z Windows na Mac: Displej a rozlišení. A více displejů
Rozlišení a scaling je v pojetí Apple peklo, prostě pokud nemáte monitor od Apple s Retinou, tak cokoliv většího bude problém. Ale jde to vylepšit jednou aplikací,...