@365tipu

TIP#2158: Je možné skrýt firemní profil (Stránku) na Linkedin? Jak zrušit Stránku na Linkedin?

Pokud z nějakého důvodu chcete skrýt firemní profil (Stránku) na Linkedin, tak špatná zpráva. Možné to není (na Facebooku i na Twitteru ano).

Jediné co je množné je deaktivace Stránky – jděte (jako plný správce, super admin) na předmětnou Stránku, rozklikněte Admin tools vpravo nahoře a vyberte Deactivate Page. 

Pozor na to, že Linkedin má na deaktivace různorodá omezení, podrobnosti najdete v nápovědě. Linkedin vám tedy možná odmítne Stránku zrušit, ale proč se nedozvíte, musíte zkusit hádat. 

Jeden z možných důvodů proč to nepůjde, ale nic se o tom nedozvíte, že má vaše Stránka 100 a více napojených zaměstnanců. Zjistíte to až v okamžiku, kdy budete chtít žádat podporu (“Important Note: Pages with 100 employees or more cannot typically be removed.”) o pomoc.

Podporu se ale kontaktovat neobávejte (tedy pokud najdete kde to je možné udělat), reagují a Stránku deaktivují i velmi rychle. 

Deaktivací Stránka zanikne – její URL nebude možné recyklovat, pokud byste to náhodou dělali z tohoto důvodu. Můžete ale zkusit Linkedin kontaktovat, teoreticky mohou pomoci. 

Po deaktivaci již není možné získat stránku zpět. Má-li Stránka více správců, tak ti mohou deaktivaci zastavit.

Další tipy pro Linkedin

Loading…

Something went wrong. Please refresh the page and/or try again.

Nepotřebujete něco?

Související příspěvky