@365tipu

Jak mohu importovat do Microsoft Edge záložky (oblíbené) z jiného prohlížeče?

Jako každý prohlížeč, i Edge umí importovat záložky (a některé další údaje) z jiných prohlížečů.  Vyvolejte si menu („…“ vpravo nahoře) a pokračuje do Nastaveni -> Importovat z jiného prohlížeče.

Na výběr je pouze Internet Explorer, Chrome či Firefox, pokud chcete z jiného prohlížeče, musíte si pořídit HTML Export tamních záložek a využít Import ze souboru. Můžete si exportovat i záložky z Edge do HTML. Což by, čistě teoreticky, mohlo být nové v Creators Update (tedy alespoň Microsoft to tak předkládá).

2017-04-09 07_40_11-Tipy pro Microsoft Edge a 1 další stránka ‎- Microsoft Edge.png

Pro Internet Explorer a Chrome importuje jak záložky (oblíbené položky), tak historii procházení a uložená hesla. Pro Firefox pouze záložky.

No a pokud se podíváte na screenshot trochu níže, tak tam je směr přesně opačný, ale o tom více v  Jak exportovat oblíbené (bookmarky) z Microsoft Edge?

[13.12.17] Kamil Zmeškal na Twitteru poslal tip na Edge Manage,  vypadá to na velmi užitečnou pomůcku pro práci se záložkami.

TIP: Mrkněte do Co je nového v Edge ve Windows 10 Creators Update na další novinky z Edge. Pokud stále Windows 10 Creators Update nemáte, tak si ho můžete už stáhnout a nainstalovat. A stále platí, že tipy a triky pro Windows 10 (ale i Windows) najdete v Vše co jste chtěli vědět o Windows 10

Nepotřebujete něco?

Související příspěvky