@365tipu

Jak připojím sociální sítě do Nintendo Switch?

Tohle je mírně zmatené, připojit sociální sítě můžete na webu v nastavení účtu (Twitter, Facebook a Google). Ale nebude to mít žádný vliv na konzoli, kde se teprve opravdu připojují pro použití v konzoli (najdete v Nastavení). Připojení Facebooku bude navíc velmi otravné, budete nejspíš dvakrát zadávat heslo, budete si muset zvětšit displej (protože to celé probíhá na webu). Na druhou stranu, tím že to probíhá v prohlížeči půjde bez problémů dvoufaktorové ověření (stejně jako u Twitteru)

Na Facebook a Twitter poté můžete odesílat screenshoty (viz povídání o screenshotování), ale jenom co obrázek to příspěvek. Vložení si pamatuje na kterou síť jste vkládají naposled a je poměrně pomalé. Pokud chcete přepnout na poslání na jinou síť, tak bacha, přepnutí smaže obsah textového pole Jak už víme, je tohle jediná cesta jak z konzole dostat screenshoty, tedy vedle toho že budete vyndavat paměťovou kartu a dávat ji do počítače..

Připojený Facebook je možné navíc použit k nalezení vašich přátel, kteří také mají Switch a také si do něj připojili Facebook. Tedy teoreticky, tvrdí se to v dokumentaci, ale nějak to v reálu k nalezení není. K Internetu se Nintendo Switch připojuje přes WiFi. A pokud si z okamžiku připojování sociální sítě myslíte, že v Siwtchi je prohlížeč, tak špatná zpráva, internetový prohlížeč ve Switchi použitelný není.

TIP: Zdejší Nintendo Switch tipy a triky se chystá růst a růst.

Nepotřebujete něco?

Související příspěvky