@365tipu

FixWin for Windows 10 vám může pomoci napravit řadu věcí

FixWin si můžete stáhnout z FixWin for Windows 10: Repair problems and issues with a click, jde o program, který nemusíte nijak instalovat a stačí ho spustit. Velmi pravděpodobně mu také můžete věřit, nic dalšího vám do systému nepořídí a může pomoci u některých věcí, které se buď pokazily „samy“ nebo jste si je pokazili vlastní pílí.

2016-04-23 12_56_59-FixWin 10.png

FixWin dokáže zapnout věci, které jste si sami (nebo něco) vypnulo, vrátit zpět chybějící ikonky či možnosti. Než se ho ale případně rozhodnete používat, je dobré si prověřit integritu systému pomocí System File Checker software – viz Jak ověřit integritu systémových souborů ve Windows a opravit je? Pomocí SFC a Jak se opravují Windows 10? Kdy zvolit CHKDSK, SFC a DISM

Ten se mimochodem dá spustit ze spuštěného FixWin, stejně jako DISM, další z napravovacích nástrojů.  Tvůrci FixWin doporučují před použitím některé z oprav vytvořit Bod obnovení (System Restore Point).

2016-04-23 12_57_31-FixWin 10.png

TIP: Vše co jste chtěli vědět o Windows 10 obsahuje desítky (nebo možná už i stovky, nepočítáme to) tipů pro Windows 10, ale i starší verze Windows. Neméně užitečné ale může být i Nepostradatelné software.

Nepotřebujete něco?

Související příspěvky