@365tipu

TIP#437: Pozvěte k fanouškům Stránky ty, kterým se líbil příspěvek na Stránce

Nevím přesně, kdy se tahle funkčnost na Facebooku objevila, ale moc dlouho asi dostupná není, všiml jsem si ji až nedávno. Pokud si najdete nějaký příspěvek na Stránce, který má Líbí (reakce), tak můžete seznam těch co reagovali rozkliknout a nabídnou se vám další možnosti.

POZOR: V červnu 2016 se tahle funkčnost ztratila a zůstalo tam pouze přidání do přátel a věci s tím související. V srpnu 2016 je ale zpět. 

2016-03-11 09_29_45-(1) BabyBox - Šance pro odložené děti.png

Pokud uživatel ještě není fanouškem Stránky, tak mu můžete poslat pozvánku. Správci stránky zde ještě mohou (pod ozubeným kolečkem) udělovat ban, tedy zákaz přispívání na Stránku.

2016-03-11 09_30_22-(1) BabyBox - Šance pro odložené děti.png

Pokud se přepnete pod identitu Stránky, tak tato možnost dostupná není. Pozvánka mezi fanoušky Stránky je poslána z vašeho osobního profilu (a není nutné, abyste byli přátelé),

V květnu 2018 došlo k změně, pozvánka už není posílána z účtu Správce ale přímo jménem Stránky. Nutno dodat, že tohle funguje na každé Stránce, bez ohledu na to jestli jste její správce či fanoušek.  Pokud jste správce, budou pozvánky chodit za stránku, pokud správce nejste, můžete zvát za sebe.

2018-05-20 11_52_35-POOH.CZ - POOH.CZ shared a link..png

Jako nástroj pro firemní marketing se to může hodit, za předpokladu, že vám nebude vadit, že budete nové fanoušky zvát vy osobně. Případně můžete využít fanoušky, kteří mají zájem vaši Stránku podpořit a zapojit je do zvaní nových fanoušků. Tento nový způsob umožňuje pozvat ty, kteří nejsou v okruhu přátel (viz Neváhejte a do nové Stránky na Facebooku pozvěte své přátele)

Pokud se rozhodnete tuto možnost využívat, tak bych doporučil zvát lidi velmi brzy poté, co dávali Líbí. Nevracejte se tedy k příliš starým příspěvkům, tam dojde k tomu, že si pozvaný člověk neuvědomí, že na něco ze Stránka reagoval.

Poznámka: Podobně to funguje i u příspěvků na osobních profilech, jen tam není zvaní do Stránky, ale poslaní žádosti o přátelství.

Nepotřebujete něco?

Související příspěvky