@365tipu

Jak ve Windows 10 zobrazit nápovědu? Kde ji najdu?

Je to zvlášntí, ale „jak ve Windows 10 zobrazit nápovědu“ je jedna z věcí vyhledávaných online (v různých obměnách). Ono to totiž není až tak jednoduché, takže to pojďme trochu zjednodušit.

F1 … platí stále staré dobré F1 = Help = Nápověda. Ale to vám nepomůže vždy, protože někde prostě nefunguje.

Online … například na windows.microsoft.com/en-us/windows-10/support (česky v windows.microsoft.com/cs-cz/windows-10/support)  a porůznu. Spousta  nápovědy k Windows 10 je mimochodem online. I ta co se vyvolává z různých míst  v Nastavení a tak podobně. Dokonce, což je ještě originálnější, se k tomu využívá vyhledávání přes Bing.

Začínáme – napište „začínáme“ do vyhledávání ve Windows 10 a dostanete se k aplikaci, která obsahuje množství různě nápovědních informací. Ale pozor, od Creators Update tohle přestalo fungovat.

2015-09-24 17_37_49-Začínáme

Různě – znamená, že občas bude někde odkaz na nápovědu či dodatečné informace. Dost často to ale vede někam do online. Hodně nápovědy je na mnoha dalších částech webu Microsoftu – třeba něco jako Nápověda k aplikacím Pošta a Kalendář pro Windows 10 co je pro změnu k nalezení na Office.com.

Nepotřebujete něco?

Související příspěvky