@365tipu

TIP#2073: Jak restartovat Apple Watch? Jak řešit zamrzlé či nefunkční hodinky? 

Apple Watch můžete chtít restartovat v okamžiku, kdy nefungují správně. Na výběr máte “soft” a “force” restart. 

Soft restart můžete použít, když Watch jsou ovladatelné. Podržte knoflík na levé straně – objeví se menu, kde první položka je Power Off.

Za tu popotáhněte a hodinky se vypnou – chvíli počkejte (ideálně tak minutu) a pak pomocí téhož knoflíku Watch zapněte. 

Pozor na drobnost, hodinky není možné restartovat, pokud je nabíjíte

Force (vynucený) restart se hodí, když nemůžete zkusit první cestu nebo první cesta nevedla k vyřešení problému. Po dobu deseti sekund držte jak otočné kolečko tak postranní knoflík – obrazovka poté zhasne, zatímco vy budete pokračovat v držení – než se objeví logo Apple.

Pokud máte “mrtvé” Apple Watch tak s nimi nemusí být nic až tak špatného, jen nejsou nabité. Takže je umístěte na nabíjecí podložku a nechte nabíjet alespoň 15 minut.

TIP: Jak zabezpečit Apple Watch?

“Zamrzlé” Apple Watch  může probrat force restart, ale některé zdroje zmiňuje, že můžete zkusit použít Findy My/Najdi Apple Watch (je ve Watch aplikaci pod All Watches (vlevo nahoře)

Stačí kliknout na “i” v kroužku a poté na Find My Apple Watch (samozřejmě tam můžete jít i přes klasickou Najít/Find my aplikaci).

Tím vyvoláte na hodinkách zvuk, který může hodinky probrat. 

Nepomáhá-li nic z výše uvedeného, tak ještě můžete zkusit reset a nové zprovoznění. Jak na to zjistíte v Jak resetovat Apple Watch? Jak zrušit párování?

Další tipy pro Apple Watch (Jak na Apple Watch)

Loading…

Something went wrong. Please refresh the page and/or try again.

Nepotřebujete něco?

Související příspěvky