@365tipu

Jak se nabíjejí Joy-Con ovladače pro Nintendo Switch? Jak dlouho vydrží na jedno nabití?

Pozor na to, že Joy-con ovladače se nabíjejí jenom, pokud jsou připojené k Switch konzoli (a ta je ideálně vložená do docku nebo napájená přímo). Grip (ona věc kam můžete oba ovladače dát aby vám vznikl jeden skoro klasický ovladač) jaksi nabíjet nemá čím. Stav nabití je mimochodem v Home -> Controllers kde najdete zbývající kapacitu, procenta tam ale neuvidíte (viz obrázek  v záhlaví).

Připojené ovladače ke konzoli budou nabíjeny z baterie konzole samotné, což je celkem logické, protože určitě nechcete, aby vám přestaly fungovat zatímco konzole ještě šťávu mít bude.

Můžete si také pořídit Joy-Con Charging Grip, tedy onen držák co dva Joy-Con promění v jeden klasický herní ovladač. Tento ale umí ovladače nabíjet. A pokud si počkáte, tak od dalších výrobců jistě dočkáte dalších řešení pro nabíjení, třeba jako Joy-Con Charging Dock od PowerA.

Joy-Con-Charging-Dock_hero.jpg

Hrát na konzoli na jedno nabití můžete tak okolo tří hodin, co se náročnější her (jako je třeba Zelda) týče. Samotné Joy-Con ovladače by měly mít teoreticky výdrž až 20 hodin.

TIP: Nezapomeňte, zdejší Nintendo Switch tipy a triky stále rostou. A přečtete si i Mohu Nintendo Switch nabíjet z baterie/power banky?

Nepotřebujete něco?

Související příspěvky