TIP#3124: Když pracuju na notebooku (tabletu), mám ho napájet ze zásuvky nebo jet “na baterku”?
Tohle je taková zajímavá otázka. Pracujete na notebooku a máte ho mít připojený ke zdroji? Nebo pracovat z baterky a pak prostě připojit/dobít a tak pořád...