Vy se zeptáte. My zkusíme poradit. Nebo najít někoho kdo poradí

Říkejme tomu poradenství a konzultace zdarma. Tedy pokud to půjde vyřešit jednoduchou odpovědí e-mailem a nebude to představovat hodiny práce. @365tipů vám zadarmo pomůže a v ideálním případě, pokud s tím budete souhlasit, může vaše dotazy (a odpovědi na ně) použít jako některý z dalších tipů.

Pokud s tím souhlasit nebudete, tak se nic neděje. @365tipů se stejně pokusí poradit, pokud to bude možné a nebude to časově příliš náročné. Pokud by snad bylo, dostanete odpověď s omluvou a návrhem ceny za konzultaci nebo zpracování odpovědi, analýzy, řešení či návrhu. Bude na vás, zda si to takto vyberete.

TIP: Pokud se budete ptát na něco co vůbec nesouvisí s tím o čem @365tipu píše, tak to asi nebude ono. Tahle „poradna“ dokáže poradit hlavně ve věcech počítačových, internetových, marketingových, public-relations, atd.

Pokud @365tipů nebude schopné poradit (odpovědět) a najde někoho jiného, můžete dostat odpověď od partnera. V takovém případě berte na vědomí, že získá informace, které jste vyplnili do kontaktního formuláře.

Poznámka: 29. března 2015 tato služba na @365tipů vstupuje do zkušebního „beta“ provozu. Může se kdykoliv změnit, ale případný nesouhlas se zveřejněním dotazu a odpovědi či na anonymizaci dotazu a odpovědi bude vždy respektován.

Za jak dlouho dorazí odpověď? Jak čas dovolí, hlavně jak dovolí jiné povinnosti, snad do zhruba příštího (pracovního) dne. Pokud ne, tak předem omluva.

PS: Tento formuláře využívá možností, které nabízí neplacený WordPress.com. A nic lepšího s tím udělat nejde. Po odeslání vám bude zobrazeno co jste vyplnili, ale nevypadá to, že by cokoliv přišlo na vámi zadaný e-mail.

PPS: Pokud se nechcete svěřovat formuláři, zdejší e-mail je 365tipu@gmail.com

Reklamy