@365tipu

Windows Feedback je místem pro poučné čtení. Ale také otravnou věcí co po vás něco chce

Po přechodu na Windows 10 se vám skoro každý den v notifikacích objeví nějaká ta otázka od Microsoftu. Jako třeba dnes ta, jestli bych doporučil Windows 10 dalším lidem a přátelům. Na což jsem odpověděl to, co můžete vidět níže, tedy že jasně že doporučil (nakonec kdyby ne, tak nepíšu tyhle typy už zhruba týden). Ale také dotazem, jestli se těch otravných otázek dá nějak zbavit. Neočekávám moc, že bych dostal odpověď.

2015-08-07 11_26_23-Xbox

Nicméně, Windows Feedback je aplikace, kterou si můžete spustit a můžete se začíst do záplavy zpětných vazeb. Musím k tomu dodat, že je to místy velmi poučné čtení, protože zjistíte, na co všechno Microsoft zapomněl. Může vám to pomoci tam, kde si nejste jisti, jestli je chyba u vás (tedy mezi židlí a klávesnicí) nebo ve Windows 10. Dá se tam i hledat, což může pomoci při nalezení něčeho co se týká vašeho problémů.

2015-08-07 11_27_07-Windows Feedback

Co ale Windows Feedback aplikace opravdu nemá je nějaké to nastavení typu „Děkuji, ale prosmí žádné vtipné dotazy mi sami neposílejte„. Musíte být tak trochu jasnovidci a přes Nastavení -> Soukromí dojít k Zpětná vazba a diagnostika a tam můžete přepnout Systém Windows se mě má ptát na můj názor na Nikdy (z původního nastavení Automaticky.

windows-10-nastaveni-zpetna-vazba-2015-08-07 11_34_50-Nastavení

Co by asi Microsoftu udělalo, kdyby možnost Nastavení dal do aplikace Windows Feedback (všimněte si i to, že není v počeštěných Windows 10 přeložen název). Pokud případně o této části Windows 10 chcete vědět víc, tak v Windows 10 Zpětná vazba, diagnostika a ochrana osobních údajů: nejčastější dotazy

PS: Nezapomeňte, rychle se rozrůstající sbírku tipů pro Windows 10 najdete ve ‣ Vše co jste chtěli vědět o Windows 10

Nepotřebujete něco?

Související příspěvky